Mūsu stāsts

Viesu nams „Liepu Laipas” –vieta, kur baudīt!

Prom no ikdienas steigas pašā Mazās Juglas upes krastā ar tiešu pieeju upei Jūs sagaida omulīgs un viesmīlīgs viesu nams „Liepu Laipas”, kurš atrodas 30 minūšu braucienā no Rīgas. Te ir radītas visas iespējas atpūsties un izbaudīt mieru, klusumu un dabas klātesamību, kā arī svinības savu tuvinieku, draugu, kolēģu lokā. Šis viesu nams ir kā radīts Jums svarīgu dzīves notikumu atzīmēšanai ļoti īpašā atmosfērā.

…ar vienu kāju pagātnē, ar otru kāju nākotnē. Šo namu esam radījuši ar patiesu dzimtenes sajūtu sirdī – no pamatu akmeņa līdz augstākajai jumta korei, lai mūsu viesiem piedāvātu unikālu un patīkami pārsteidzošu atpūtu.

Mūsu vērtība ir Latvija gan pirms 100 gadiem, gan šodien, gan pēc 100 gadiem kā materiālajā, tā arī sakrālajā pasaulē.

No materiālās pasaules esam ņēmuši jau gadu simtiem pārbaudītās un sevi apliecinājušās vērtības – sarkanā māla ķieģeļus, kuri iegādāti no teju vai visas Latvijas ārēm, gadsimtiem zināmus un pārbaudītus kokmateriālus konstrukcijās un apdares darbos, neatkārtojamās apses koka plēstās lubiņas, kuras uzklātas mūsu miera ostas jumtam.

Jau izsenis liepa ir zināma kā sievietes sakrālais simbols. Jau no bērna dzimšanas mūsu senči kāra šūpuli liepas zarā, kur mazulim pieaugt ar mātes –  sievišķās enerģijas – klātbūtni, smaržu, krāsām un vibrācijām. Liepa ir Māras koks Latvijai, kas ietver sevī visas tās kvalitātes, kuras sievietei ir Dieva dotas, lai viņa spētu tās iznest cauri dzīvei un nodot tālāk savas dzimtas sievietēm – meitām, mazmeitām, mazmazmeitām. Laipa simbolizē zemes  savienošanos ar Visumu.

„Liepu Laipas” – vieta, kur Māte Zeme satiekas ar Visumu, vieta, kur dzimst jaunas ģimenes, jauni sapņi un tiek godātas senču tradīcijas.