Papildus pakalpojumi

Viesu nams iesaka savus sadarbības partnerus!

Ēdināšanas pakalpojumi

Viesu nams “Liepu Laipas” ir izveidojis sadarbību ar 2 ēdināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kuri ar lielāko prieku pielāgosies Jūsu vēlmēm un budžetam.

Ēriks no #sefauzkodas ir augstas klases šefpavārs un ēdienu gatavošanas profesionālis. Tā ir viņa sirdslieta, kas rada prieku gan viņam pašam, gan izteiksmīgās garšas rada prieku Jūsu garšas kārpiņām.

Pie Veltas no #mellenecafe būs paēdis gan liels, gan mazs, gan jauns, gan vecs. Viņa ar saviem ēdieniem radīs mājīgu un siltu atmosfēru.

Telpu dekorēšana

Annai no #mimoza.deko ir daudzu gadu pieredze kāzu noskaņas radīšanai. Dekorēšana, sākot ar ceremonijas vietu, līgavas pušķi un turpinot ar pilnu galda klājumu svinību vietā. Sākot ar galda kartēm un turpinot ar salvešu toni, viss izsapņotais var tikt piepildīts Jūsu visskaistākajā dienā.

Lindai un Laurai no #UnTecandles sveču radīšana ir kļuvusi par būtisku dzīves sastāvdaļu un sirdslietu. Viņas novērtē skaisto dabā, cilvēkos, lietās, it visā mums apkārt. Viņas pratīs Jūsu vēlmes uzburt dzīvē un radīt debešķīgu noskaņu. Izmantojot sveču maģiju, uzburs pat Jūsu neiedomājamākos sapņus realitātē.

Fotogrāfs

Kāzas, vecmeitu vai vecpuišu ballītes, kristības, ģimenes u.c. pasākumos Dana no #Dana Vietniece photography palīdzēs fiksēt un iemūžināt Jūsu dzīves skaistākos mirkļus, saglabās tā brīža emocijas un sajūtas, lai, pārlūkojot fotogrāfijas, Jūs atkal un atkal tos izbaudītu. Viņa katru fotosesiju uztver kā jautru piedzīvojumu, tādejādi radot vieglu, nepiespiestu gaisotni. 

Viesu namā “Liepu Laipas” ir iespēja arī fotografēt individuālās/pāra/ģimenes fotosesijas. Sadarbībā ar #Un:Te candles meitenēm ir iespēja radīt maģisku noskaņu.

Mūziķi

Grupa Laika Upe #laikaupe piecu talantīgu un harizmātisku mūziķu sastāvā radīs brīnišķīgu atmosfēru Jūsu svētkos! Mīlestība pret mūziku un pilnīga atdeve ir vērtība, kas Laika Upi ierindo starp pieprasītākajām dzīvās deju mūzikas grupām Latvijā.

Profesionāla attieksme un rūpes par vizuālo tēlu palīdzēs grupas priekšnesumam iekļauties Jūsu pasākuma konceptā.